Meble ogrodowe to szeroka kategoria obejmująca wszelkiego rodzaju krzesła, ławki, stoły, sofy i tym podobne. Poniższy artykuł koncentruje się na meblach ogrodowych, które mogą zabrać Cię w podróż. Kiedy myślisz o słowie "na świeżym powietrzu", prawdopodobnie masz na myśli piękny letni dzień, rześki jesienny wiatr, a może po prostu leniwe niedzielne popołudnie z przyjaciółmi. Ale to o wiele więcej niż tylko to! Możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu nie tylko poprawia zdrowie psychiczne, ale także fizyczne. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu może obniżyć ciśnienie krwi, zmniejszyć stres, poprawić oddychanie i pomóc w spalaniu kalorii. Może to być także świetny sposób na zabawianie gości i członków rodziny. Aby jednak móc częściej korzystać z tych doświadczeń, potrzebujesz odpowiednich mebli ogrodowych. Nie pozwól, aby Twój dom pozostał zamknięty w domu, skoro możesz w pełni wykorzystać swoją przestrzeń dzięki odpowiednim meblom zewnętrznym.

Zestaw wypoczynkowy technorattanowy z pufą i fotelem Stefano Grey & Ivory

Zestaw technorattanowy Stefano Grey & Ivory będzie się dobrze prezentował zarówno na balkonie, tarasie, jak i w ogrodzie. Sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Jego uniwersalny design sprawia, że pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji - dzięki czemu jest idealny! Zestaw technorattanowy Stefano Grey & Ivory składa się z trzech foteli, 1 pufy i stolika kawowego z blatem ze szkła hartowanego, przy którym wygodnie zasiądzie nawet 5 osób. Wygodne siedziska i lamówki dodają elegancji. Wygodę zwiększają obszerne siedziska i poduszki na oparciach, które w tym zestawie są elegancko wykończone lamówkami.

Zestaw wypoczynkowy technorattanowy z pufą i fotelem Stefano Grey & Ivory

Dodatkowe informacje

 

Meble technorattan do ogrodu NILAMITO IX Light Grey

Meble ogrodowe z technorattanu NILAMITO IX Light Grey składają się z 2 modułów środkowych, 3 modułów narożnych, pufy i stołu. Poszczególne elementy można łatwo łączyć ze sobą za pomocą dołączonych do zestawu łączników, aby dostosować go do własnych potrzeb. Zestaw mebli zawiera również poduszki na siedziska i oparcia, które można zdjąć, gdy się zabrudzą. Meble ogrodowe z technorattanu NILAMITO w kolorze jasnoszarym stworzą atrakcyjne miejsce do siedzenia w ogrodzie lub na balkonie czy werandzie, gdzie chcesz mieć trochę prywatności, ale jednocześnie towarzystwa! Dzięki wszystkim możliwościom zapewniającym komfort, meble te będą doskonałym miejscem do codziennego relaksu przy kawie, jak również do spotkań towarzyskich z przyjaciółmi i członkami rodziny.

Meble technorattan do ogrodu NILAMITO IX Light Grey

Dodatkowe informacje

Komplet mebli ogrodowych Corona Box ze stolikiem - skrzynią, grafitowy

Zestaw mebli ogrodowych Corona Box jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma wygląd naturalnego rattanu. W przeciwieństwie do innych mebli ogrodowych, zestaw mebli Corona firmy Allibert to inwestycja, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Materiał, z którego wykonano ten zestaw tarasowy, jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda czy światło słoneczne, i nie zmienia koloru z upływem czasu. Można je pozostawić na zewnątrz przez cały rok, dzięki czemu są idealne do codziennego użytku w każdych warunkach pogodowych: w deszczu czy w słońcu! Nie ma potrzeby konserwacji tych elementów, ponieważ są one odporne na zabrudzenia już po szybkim opłukaniu; wystarczy zdjąć pokrowce na poduszki podczas prania, ponieważ pralki mają tendencję do zbyt szorstkiego traktowania delikatnych przedmiotów!

Komplet mebli ogrodowych Corona Box ze stolikiem - skrzynią, grafitowy

Dodatkowe informacje

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Ice Grey

Technorattanowe meble zewnętrzne Farlito składają się z oddzielnych siedzisk lub modułów. Można je dowolnie ustawiać i zmieniać ich konfigurację, przy czym najpopularniejszym układem wśród klientów jest kształt litery "L" z narożną sofą, jak na naszym zdjęciu głównym. Zestaw wyposażony jest w wygodne poduszki na siedziska i oparcia, które zapewniają oparcie podczas odpoczynku - podłokietniki również się do tego przydają! Farlito V Ashen Ice Grey to zestaw mebli ogrodowych składający się z jednego okrągłego stolika kawowego (62x62 cm) i czterech modułów wypoczynkowych. Blat stolika jest wykonany z hartowanego szkła, które ma zaokrąglone krawędzie na całym obwodzie oraz szlifowane krawędzie.

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Ice Grey

Dodatkowe informacje

 

O autorce