stolik kawowyKiedy chcesz zagospodarować niewielką przestrzeń, taką jak balkon lub taras, możesz mieć wrażenie, że nie ma tam wystarczająco dużo miejsca, aby rozkoszować się dobrą książką, filiżanką kawy lub grą w szachy. I tu z pomocą przychodzą te sprytne pomysły na stoliki kawowe ! Bez względu na to, czy masz małą przestrzeń, którą trzeba wypełnić, czy po prostu chcesz dodać jej trochę blasku, te sprytne projekty stolików zainspirują Cię do dodania czegoś ekstra do Twojej przestrzeni życiowej.

Wykorzystaj maksymalnie swoją przestrzeń

Jedną z najlepszych rzeczy w balkonie jest możliwość korzystania z ładnego widoku. Jeśli jest miejsce z widokiem, które chciałbyś wykorzystać, możesz to zrobić, ustawiając dodatkowe meble.. Jeśli masz ławkę lub inny mały mebel, który może być wykorzystany jako dodatkowe miejsce do siedzenia, możesz ustawić go przed stolikiem, tworząc dodatkowe miejsce dla Ciebie i Twoich gości, w którym będą mogli się zrelaksować i cieszyć widokiem. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, możesz ustawić kanapę lub inny mebel przed barierką, tak aby wszyscy mogli podziwiać widok ze swoich miejsc. Innym rozwiązaniem jest umieszczenie stołu na samym końcu balkonu lub po tej stronie, po której jest najwięcej miejsca. W ten sposób można wykorzystać obie strony przestrzeni. Meble ogrodowe technorattanowe idealnie nadają się na balkony, a ich kształty są uniwersalne i zmieszczą się na każdym metrażu. Meble ogrodowe z technorattanu oferuje bardzo przyjemne, wygodne i relaksujące wrażenia na świeżym powietrzu.

Równowaga i kontrast w jednym

Aby w pełni wykorzystać niewielką powierzchnię balkonu, możesz spróbować stworzyć równowagę i kontrast w projekcie. Na przykład można umieścić mniejszy stolik w innym kolorze lub z innego materiału, który będzie kontrastował z kanapą. Można zastosować meble w ciemnych kolorach w połączeniu z jasnymi roślinami. Kontrast, który powstaje w ten sposób, będzie doskonale odzwierciedlony w przestrzeni. Użycie kontrastujących kolorów w różnych częściach balkonu sprawi, że będzie on wyglądał bardziej atrakcyjnie..

 

O autorce